Plovoucí podlahy Pokládka PVC Pokládky koberců

Podlahy Dudl

Naše práce

01 Konzultace

Před samotnou realizací podlahy s Vámi prokonzultujeme Vaši představu, dohodneme se na typu podlahy, materiálu, barvě atd.

02 Zaměření

Po konzultacích přijedeme na místo realizace. Zde vše pečlivě zaměříme, aby následná realizace probíhala bez problémů a v domluveném termínu..

03 Dodávka materiálu

O dodávku materiálu si nemusíte dělat starosti. Všechen materiál si sami dodáme na základě našeho zaměření.

04 Realizace

Samotná realizace probíhá v domluvený termín. Na základě našich zkušeností a znalostí a za použití nejmodernějších technik Vám položíme podlahu Vašich snů.

Nejen podlahy od roku 2008

Deset let Vám pokládáme podlahy, PVC a koberce dle Vašich přání a požadavků. Pyšníme se školenými pracovníky, kteří se školí v moderních postupech v oblasti pokládání podlah. Díky tomu Vám zaručujeme kvalitně odvedenou práci za použití nejmodernějších technik, nejkvalitnějšího materiálu, v co možná nejkratším čase. Dále Vám pak se stejnou kvalitou zajišťujeme pokládku PVC, které se dnes těší velké oblibě, zejména díky snadné údržbě a koberce, které Vám zútulní Váš domov.

PŘÍSTUP

Profesionální a individuální přístup ke každému z Vás.

RYCHLOST

Jsme flexibilní, vždy se snažíme o realizaci v co nejkratším čase.

CENA

Cena se odvíjí od vykonané práce. Samozřejmostí je dodat Vám cenovou nabídku před samotnou realizací.

KVALITA

Kvalitní materiál, moderní techniky, školení pracovníci, to vše zajišťuje kvalitně odvedenou práci.

1200

Zaručená dlouhá životnost.

1600

Vše dle Vašich přání.

1800

Jednoduché na údržbu.

2000

Spokojený zákazník je priorita.

SLUŽBY

Jaké služby nabízíme?

 • Pokládka podlahy

  Položíme Vám podlahu po které toužíte. Dřevěné podlahy stále patří mezi oblíbené typy podlah, především díky přírodnímu vzhledu. Výhodou je také dlouhá životnost, snadná údržba, prvotřídní izolace.

 • Pokládky PVC

  Zajišťujeme pokládku PVC podlah. Tyhle podlahy patří do kategorie nižších cenových nákladů, což ocení spousta klientů. Další výhodou je velmi dobrá tepelně-izolační vlastnost a snadná údržba.

 • Pokládka koberců

  Koberce jsou oblíbeným doplňkem do bytu, který Vám jednoznačně byt zpříjemní a z útulní. Klienti ocení spoustu typů, materiálů, velikostí a motivů jednotlivých koberců. Koberce jsou ideální volbou na místa, kde se často pohybují děti , tlumí pády, děti na nich mohou běhat bosé apod.

 • Poradenství

  Pokud si nevíte rady jaká podlaha je vhodná k Vám do domu, na co si dát pozor, nebo co obnáší údržba rádi Vám poradíme. Máme mnohé zkušenosti se všemi možnými typy podlah a na základě těchto zkušeností a také znalostí Vám pomůžeme najít nejlepší řešení pro Vás domov.

 • Opravy

  Pokud máte nějaké potíže se stávající podlahou,nevadí. Naše firma je schopná Vám zajistit i opravu i renovaci podlah. Naše firma zajistí všechny práce, které se týkajíc renovací a oprav podlah. Nemusíte se tedy s ničím dělat starosti.

 • Ostatní práce

  Kromě samotné pokládky podlah, koberců a PVC si všechen materiál sami dodáme. Dále pak Vám zajišťujeme všechny okolní práce, které se týkají podlah, jako je lištování, moření podlah apod.


Pracujeme s kvalitními produkty od firmy

Profistep

Podlahy od nás snadno, rychle, bez starostí!

FOTOGRAFIE

Ukázky naší práce

 • Vše

Reference

Naši spokojení zákazníci

clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints
clints

KONTAKT

Kontaktujte nás

Fričova 148/21, 36004 Karlovy Vary - Bohatice

podlahy-dudl@centrum.cz

+420 777 945 188

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací

Homepage Footer SEO Content: Many websites choose to include keyphrase rich content in their homepages footer to increase rankings and content relevancy.